Катерина Кухар та Олександр Стоянов у кліпі Mari Cheba «Ангели»
За мотивами балету «Діти ночі».
У

Шоколадному будинку відбулася презентація кліпу та нової пісні українського електронного гурту Mari Cheba «Ангели». У відео знялися прима та прм’єр національної опери – Катерина Кухар та Олександр Стоянов.

Ідея кліпу базується на сучасному українському балеті «Діти ночі»: надихнувшись його сюжетом, атмосферою та ідеєю, солістка Марі Чеба написала пісню «Ангели». Автором відео на пісню став фотограф Андрій Корень, а серед гостей презентації можна було побачити телеведучу Валентину Хамайко та приму-балерину Анну Софію Шеллер.

Валентина Хамайко з дітьми

«Марі й Андрій із незвичним поглядом на світ, з чистими серцями й позитивними думками. Вони дуже щирі й справжні. Нажаль із-за щільного гастрольного графіку ми з Катериною не змогли бути присутніми на їх презентації, однак я вже бачив кліп, мені він сподобався цікавими рішеннями, лаконічністю й незвичним стилем. Вони не бояться бути не такими як всі й експериментувати. Приємно, що їх надихнув наш балет «Діти ночі» на створення пісні та кліпу», – висловив свою думку Олександр Стоянов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: