Катерина Кухар, Юліана Дементьєва та Соня Плакидюк: вихідні джетсетерів
Перемога над собою та нові, незабутні враження.
Я

к відомо, Катерина Осадча обожнює вишуканий та креативний посуд. У колекції телеведучої безліч цікавинок, серед яких і косівська мальована кераміка, що внесена до спадку ЮНЕСКО.

Маша Єфросиніна в компанії коханого чоловіка Тимура та друзів провела вихідні у Центрі культури вина SHABO, що на Одещині. Чудовий вибір для незабутнього дозвілля!

Вже близько 3 місяців Катерина Кухар займає посаду виконавчого директора Київського державного хореографічного училища і залюбки ділиться результатами, яких вдалося досягти за досить короткий термін.

«Звичайно, все було б швидше і легше, якби не пандемія. Але нам вистачає наснаги! Це буде довгий шлях, але дуже натхненний та ресурсний для кожного з нас», — коментує балерина.

Анна Різатдінова у деталях розповіла про свій спортивний шлях. Зокрема, про те, як почала займатися художньою гімнастикою, про тренерський досвід власної мами, а також про навчання у легендарної Альбіни Дерюгіної. Шлях до олімпійської медалі виявився тернистим, але дівчина щиро вдячна за цей незабутній час.

Цими вихідними у колі світських друзів свій день народження святкувала Тамара Крючкова, юристка та дружина співзасновника monobank Олега Гороховського. Деталі вечірки вже незабаром у нашому репортажі.

Олег Гороховський, Тамара Крючкова, Гарік Корогодський

Попри проливний дощ, Єлизавета Скічко-Юрушева насолоджувалися спільним дозвіллям просто неба разом із сином та донькою.

А тим часом Юліана Дементьєва вчергове демонструвала бездоганний аутфіт. Цього разу вона обрала шоколадний шкіряний жакет, що нагадує про те, що за вікном мальовнича осінь.

Соня Плакидюк поділилася власним досвідом про лазерну корекцію зору. Фотографиня у деталях розповіла про переваги та недоліки процесу відновлення ідеального зору.

«Минуло рівно 13 місяців, а я пам’ятаю усе як вчора: йшов дощ, я в чорному худі й темних окулярах, ніби підпільний інкасатор з упаковкою сухих серветок (так сказав мені лікар по телефону) заходжу в Британський офтальмологічний центр у Києві, де проведу найближчі 5,5 годин», — ділиться дівчина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: