Катерина Осадча, Ольга Навроцька та Володимир Остапчук: вихідні джетсетерів
Insta-світлини з Парижа, Пхукету, Одеси, Аттіки та Апулії.
П

ерший місяць весни герої JS проводять в різних куточках світу. Поза столицею відпочили й телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов — вони відправились до італійської Апулії. Приводом для зміни локації стало свято на честь дня народження їх близької подруги.

«Прекрасна #puglia. Мабуть, все життя можна їздити до Італії й відкривати нові місця. #italy #borgoegnazia», — розмірковує телеведуча.

Разом з ними південний регіон Італії, оточений Адріатичним та Іонічним морями, вивчають зараз й Ольга Навроцька, співак Фагот, а також дизайнер Ольга Слонь та продюсерка Ірина Костюк. «Коли в тебе #красиваподруга @kosadcha))) 🔫🌿💚», — написала вона та додала спільне фото з прогулянки.

У моделі Юліани Дементьєвої також було романтичне італьяно веро: «Italian Weekend 💙».

Європа також привабила Надію Шаповал (українська топ-модель та стиліст надсилає селфі з грецької Аттіки) та телеведучого Володимира Остапчука — він прогулювався вуличками Амстердаму: «Обличчя незадоволеного пасажира, якому перенесли рейс #amsterdam #eurotrip #coffeeshop».

Туманний Альбіон на весняний Київ цими вихідними змінила дизайнер Наташа Зінько. В компанії сина та подруги Санти Дімопулос вона спочатку прогулювалась містом, а вже за декілька годин знов змінила локацією та відзначилась у рідній Одесі.

«І, нарешті, ми в нашій Одесі @thegoldenfly #odessamama #familyswaggg».

В Києві вихідні провела й дизайнерка ювелірних прикрас Ліза Ющенко. Разом з мамою та подругою вона відвідала виставу в Національній опері України, де головні партії танцювали зірки Англійського національного балету Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо: «Моя незмінна компанія театралок! #ЖІЗЕЛЬ».

Мистецтву приділила час й дизайнерка Лілія Пустовіт: «Occasional meeting #силадівчат #книголов #книги #books».

Ідеальна субота видалась у власниці готелю Fairmont Лізи Юрушевої. Разом з чоловіком Олександром Скічком та донькою вони провели час у бабусі телеведучого, в селищі Косарі: «Перша поїздка Натусика в справжню сільську глибинку пройшла успішно! Курочки сподобалися, півник привів у захват, а ось свинка засмутила, виявилося, Peppa pig на зображенні і в житті зовсім різні! #скічкотікі».

Солодкою видалась неділя в онучки Софії Ротару София Євдокименко. В Лондоні вона смакувала найсмачніше морозиво gelato, яке нагадало їй дитинство.

Морозивом, але вже в Німеччині насолоджувалась дизайнер Анукі Арешидзе.

Гастрономічними видались вихідні й топ-моделі Наталі Гоцій. Вона смакувала улюблений чай Матча та насолоджувалась краєвидами Musée du Louvre. Столиця Франції, яка наразі атакована жовтими жилетами, їй не сподобалась: «Париж дуже змінився, ясно, що не в кращу сторону… не відчуваю тут себе безпечно, й те, що спостерігала на вулицях, вражало і шокувало. Звичайно, це не применшує його архітектурної краси, але все ж …#byebyeParis».

Насолоджуватись заходами сонцями та затишними розмовами на березі океану продовжує Віта Кін. Вона засмагає й відпочиває з чоловіком Романом Киндарчуком та друзями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: