Катерина Осадча та її команда отримали відзнаку від Нацполіції за пошук зниклих
Під час зустрічі з МВС України.

Попри масові ракетні обстріли, українці продовжують робити все для того, щоби здобути справедливу перемогу. Сьогодні, 23 листопада, за допомогу в пошуку людей Національна поліція нагородила Катерину Осадчу спеціальною відзнакою.

На початку повномашстабного вторгнення Катя та її подруга Емма Шиманович створили телеграм-канал «Пошук зниклик», який згодом переріс у великий проєкт.

«Нас хочуть зламати, змусити зневіритися, опустити руки. Щоб ми не працювали, полишили справи і впали у відчай. Ще не зрозуміло, що не вийде? Сьогодні мали плідну зустріч із МВС України. Дякую Серію Пантелєєву за чітку співпрацю, швидке реагування, нові підходи до пошуку.

Сьогодні розробили кілька шляхів ще щільнішої взаємодії, будемо впроваджувати. А наприкінці зустрічі неочікувано отримала відзнаку від Національної поліції. Мені надзвичайно приємно.

Це відзнака всього нашого пошуку, волонтерів «Пошуку зниклих» , телевізійного пошуку «Знайти своїх» із каналом «1+1» та «Сніданком з 1+1». Ми не здамося, ми будемо працювати, відновлювати, шукати — нас не зупинити. Щирі співчуття пораненим після підступного нападу терориста. Ми будемо мститися до кінця наших днів», — написала телеведуча в інстаграмі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: