Катерина Кухар і Олександр Стоянов в балетних образах від бренда GUDU
Ефектні костюми для балету «Кармен-сюїта».
Д

изайнер Лаша Мдінарадзе продовжує успішну співпрацю з примою і прем’єром Національної опери України Катериною Кухар і Олександром Стояновим. Після вдалої роботи над костюмами до балету «Лускунчик» у 2017-му році бренд GUDU повертається на головну сцену країни в балеті «Кармен-сюїта».


«Працюючи над цими костюмами, я відштовхувався від змісту балету.

Іспанська тематика сильна сама по собі й має чіткі асоціації, з якими мені потрібно було працювати.

Тут і характерні для фламенко лінії, і канонічне поєднання червоного та чорного кольорів. Але водночас кожну секунду мені потрібно було думати про те, що в цих образах танцюватимуть, тож нічого не повинно обмежувати рухів. Балетні костюми повинні бути максимально гладкими, аби під час підтримки партнеру нічого не заважало, особливо на талії. Саме тому весь декор розташовують безпосередньо на пачці та в зоні декольте», — коментує дизайнер.


У цій роботі Лаші Мдінарадзе вдалося поєднати настрій «Кармен» із уже впізнаваними елементами бренда GUDU. Відтак, лінія декольте на костюмі Катерини Кухар має хвилеподібну форму, відсилаючи до колекції SS`21, а багатошарова спідниця, яку її героїня скидає на самому початку, виконана з плісированої органзи. Подібний прийом багатошарового плісе можна зустріти в колекції FW`20/21.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: