Катя Осадча, NK та Алан Бадоєв: вихідні джетсетерів
Танцювали на балу, святкували дні народження і працювали.
К

атерина Осадча провела ці вихідні у величному Відні. Телеведуча з’явилася на традиційному балу в червоній сукні від Dominiss і пообіцяла шанувальникам, що всі подробиці цього заходу вони побачать вже наступної суботи у «Світському житті».

Самоіронії Юрія Горбунова можна позаздрити. У неділю телеведучий виклав світлину з хештегом #невихідний і написав: «Високі дівчата — моя карма!». У коментарях до публікації підписники запевняють, що це «нагорода та скарб душі».

«Яке щастя, що ти в мене є!» — на честь 16-річчя своєї доньки Маша Єфросініна виклала її фотографію в Instagram і написала ніжне зізнання. На святкування дня народження Нани прийшли її друзі з букетом білих троянд, величезним плюшевим ведмедем і кульками зі смішними написами на кшталт «капець, ти стара».

Потап поділився фотографією зі зйомок «Голосу країни», де члени журі обіймаються. «А де Настя?» — питають підписники.

А Настя зі свого боку виклала світлину, де вона одна сидить у червоному кріслі. У неділю співачка закликала своїх прихильників вмикати «Голос», адже «буде як завжди цікаво»!

Кліпмейкер Алан Бадоєв знехтував відпочинком, але йому і «на майданчику life у кайф!». Цього разу він працював зі співачкою Zivert.

Засновник агенції Fedoriv Андрій Федорів брав участь у фотосесії для спорт-клубу Smartass разом із Дмитром Дубілетом, Віктором Глущенком і Михайлом Рогальським.

Українська модель Анна Адрес надала перевагу активному відпочинку. На цих вихідних вона ковзала схилами Сен-Мартена-де-Бельвіля у Франції.

Слава Камінська також не сиділа на місці. Вона була на ковзанці зі своїм сином Леоном і «ледве інфаркт не зловила» через людей, які створювали небезпечні ситуації.

 

А телеведуча Леся Нікітюк була на дні народження «падружаньки в латексі». Так-так, ви вгадали: цієї суботи 28-річчя святкувала співачка MARUV.

Текст: Олександра Ганапольська 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: