Катя Сільченко, Дмитро Комаров та Олена Бурба: вихідні джетсетерів
Подорожі Україною, концерт просто неба та абсолютне єднання з природою.
К

атя Сільченко провела вихідні у Львові. Вдалося і відпочити, і попрацювати! На втіху місцевим красуням відтепер колекція від the Coat by Katya Silchenko буде представлена в одному з місцевих мультибрендових бутиків. Офіційне відкриття магазину й стало для дизайнерки нагодою відвідати місто.

Катя Осадча тим часом відправилася до сонячної Одеси.

Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко також вирушили у подорож Україною. Першою зупинкою для зіркового подружжя став Львів, після чого вони відправилися до Коломиї, аби на гвинтокрилі політати над мальовничими Карпатами.

Тим часом світський Київ запалював під хіти MONATIK в одному зі столичних заміських комплексів. Серед гостей — Аліна Байкова, Макс Барських, Міша Романова і не тільки.

Джамала цими вихідними виступила для гостей одного зі столичних ресторанів. Тим часом за лаштунками на матусю чекав головний поціновувач її творчості — новонароджений син Салім-Герай.

Проводити якомога більше часу з дітьми намагається й Єлизавета Скічко-Юрушева. А вихідні  — чудова можливість, аби приділити їхнім бажанням увесь день.

Тим часом Іван Фролов релаксував на природі.

Tayanna також закликає до єднання з природою та ділиться атмосферними знімками посеред пшеничного поля.

Олена Бурба давала імпровізований майстер-клас із танців посеред нічного Києва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: