Катя Сільченко в Італії, Андре Тан в Австрії, а Володимир Остапчук у Туреччині: джетсетери у відпустці
Можна, якщо дуже захотіти!
Д

екілька місяців у ізоляції і зрештою обмеження на перетин кордонів між країнами потроху послаблюються. Однією з перших для українців «відкрили» Туреччину, тож, не гаючи часу, наші герої відправилися насолоджуватися повноцінною відпусткою на морському узбережжі. Проте дехто дістався і Європи! Слідуємо за маршрутом та надихаємося яскравими кадрами із закордонних відпусток джетсетерів.

На узбережжі Егейського моря, у Бодрумі, наразі відпочиває Володимир Остапчук із коханою Христиною.

Джамала з чоловіком та дітьми відправилася до мальовничого Мармаріса.

Каті Сільченко пощастило дістатися улюбленої Італії, куди вона запланувала поїхати ще задовго до карантину, аби відвідати низку текстильних фабрик та, звісно ж, відпочити. В Італії наразі також і Ірина Турбаєвська, тож дівчатам навіть вдалося зустрітися за келихом вина в одному із ресторанчиків Флоренції.

Андре Тан відпочиває в Австрії. Як зазначає дизайнер, він обожнює австрійські гори й озера та вже 15 років поспіль приїжджає туди, аби насолодитися природою та цілющою водою вулканічного походження.

Тим часом Потап із гуртом MOZGI у Туреччині. Виконавцям вдалося не лише скупатися в Середземному морі, а й дати концерт у одному із найдорожчих готелів Кемеру.

Із родиною в Мармарісі відпочиває власниця салону краси Sorelle Аліна Алієва.

Модель та телеведуча Катерина Любчик днями повернулася із Лазурового узбережжя Франції. Сюрприз для коханої з нагоди річниці влаштував чоловік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: