«Кава з кардамоном»: Олена Лавренюк про свій продюсерський проєкт
Та зйомки у містичному трилері «Егрегор»!
П

ісля послаблення карантину українська кіноіндустрія стала оживати, тож зйомки, що стояли на паузі, почали відновлюватись. Так, у стадії активного передпродакшену зараз український мінісеріал «Кава з кардамоном», однією із продюсерок якого вперше виступила акторка Олена Лавренюк (виробництвом проєкту знаймається компанія Solar Media). За її словами, цей проєкт стане однією із найкрасивіших костюмованих драм в національному кіно.

А паралельно акторка знімається в містичному трилері під назвою «Егрегор», режисером якого є Станіслав Капралов, чию дебютну стрічку Let It Snow нещодавно купила компанія Lionsgate.

«Мені подобається, як ретельно працює знімальна група «Егрегору»! Це жанрове кіно, містичний триллер, відтворити його атмсферу — це дуже складна задача, якою займається чудова команда. Не можу не відзначити Омрі Роуза — виконавця головної чоловічої ролі, який спеціально перед зйомками заздалегідь приїхав з США, або ми змогли мати більше репетицій!

Через те, що у нього у стрічці дуже багато сцен, де він використовує свою бойову техніку, він буває дуже стомленим. Але навіть у такому стані він приїжджає, аби прорепетирувати ті сцени, де у нас будуть діалоги. Мені дуже подобається таке занурення в робочий процес та його повна віддача», — поділилась Олена з JS.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: