Кавова плантація, фруктові гаї і не тільки: бразильська ферма Ленні Кравіца
Музикант перетворив старезну віллу на справжній митецький рай!
З

а останні 17 років, з моменту заснування компанії Kravitz Design, Ленні Кравіц розробив десятки проєктів, однак одним із його найцікавіших дизайнерських викликів стало переосмислення бразильської кавової плантації 18-го століття.

Музикант перетворив занедбану віллу за межами Ріо-де-Жанейро, в далеких лісах Амазонії, на справжній митецький рай. З барбекю, водоспадами, повноцінним футбольним полем, фруктовими гаями, овочевими полями й фермерськими будинками — маєток уособлює справжнє диво колоніальної архітектури.

 

Бразильська ідилія Кравіца розпочалася близько десяти років тому, коли він перебував у турі. «Я тоді подорожував Бразилією, й мене дедалі більше привертали культура, музика і земля», — згадує 55-річний музикант.

«На час реконструкції й будівництва світ для мене ніби зупинився. Я ніби випав з життя, навчився їздити на конях, дізнався більше про сільське господарство і возз’єднався з природою. Я ніколи не відчував себе більш спокійним, й ближчим до Бога ніж тоді. Це був чарівний період. Наразі це місце, де я та моя родина й друзі мають змогу «відключити» рухливий темп життя та почути себе».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: