Кейт Бланшетт, Шакіра та королева Ранія в команді еко-проєкту герцогів Кембриджських
Сьогодні принц Вільям представив результат кропіткої дворічної праці!
С

ьогодні особливий день для герцогів Кембриджських та принца Вільяма зокрема. Так, кілька годин тому нащадок британської корони оголосив про заснування міжнародної еко-премії The Earthshot Prize, в якої немає аналогів!

«Основною ідеєю програми є об’єднання людей на планеті та мотивація молодих лідерів та науковців. У найближчі 10 років захист довкілля буде пріорітетом для людства. 

Наші інновації мають шанс захистити планету», — впевнений принц Вільям. Також серед цілей проєкту — відродження океанів та безвідходне будівництво.

 

Благодійна королівська ініціатива, над якою принц працював 2 роки, вже отримала статус «найпрестижнішої» з існуючих. Хоча б тому, що серед членів журі, які будуть колегіально вирішувати, кому дістанеться один з 5 еко-грантів (понад 1 мільйон доларів), відомі спортсмени, оскароносні актори, письменники та друзі герцогів. Так, до списку увійшли: Шакіра, королева Ранія, Дані Алвес, Кейт Бланшетт.

Список номінантів поки не розголошується, а усі деталі будуть згодом на сайті програми The Earthshot Prize та в офіційному Інстаграмі родини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: