Кейт Мосс та Кара Делевінь створять особливу сорочку на честь друга Карла Лагерфельда
Результат побачимо під час Паризького тижня моди у вересні!
П

оки світ обговорює заручини Кари Делевінь з акторкою Ешлі Бенсон, модель не акцентує увагу на особистому житті, а презентує спільну модну колаборацію A Tribute to Karl: The White Shirt Project разом із Кейт Мосс.

Авторський скетч Карла, який обов’язково буде використаний

Подруги-моделі мають намір вшанувати пам’ять друга Карла Лагерфельда та на честь дизайнера представлять особливу білу сорочку. Разом із Такаші Муракамі, Алессандро Мікеле, Карін Ройтфельд вони розроблять власну інтерпретацію знаменитої білої сорочки Лагерфельда — з високим комірцем, який стане уособленням його білого хвостика та темних окулярів.

Офіційне лого проекту

«Якщо ви запитаєте мене, що я хотів би винайти в моді найбільше, я би відповів, що це біла сорочка. Для мене біла сорочка є основою всього. Усе інше приходить як супровід та деталь», — запевняв Карл.

Карл Лагерфельд та Кара Делевінь

Ройтфельд зазначила, що такий проект дозволить вшанувати спадщину Карла, а також його непохитну любов до моди та відданість благодійним проектам. «Я не можу уявити кращий спосіб для нас, аби відзначити його пристрасть до творчості», — запевнила вона.

Результат співпраці можна буде побачити вже у вересні під час Тижня моди в Парижі, а всі кошти від продажів будуть передані французькій благодійній компанії Sauver la Vie, яка фінансує медичні дослідження в Паризькому університеті Декарта. Відомо також, що всі сорочки будуть виставлені в штаб-квартирі Карла Лагерфельда на вулиці Сен-Гійом за 777 євро кожна (7 — улюблена цифра Лагерфельда, номер його улюбленого округа Парижа та номер адреси його улюбленого книжкового магазину на вулиці Лілль. — прим. ред.).

Карін Ройтфельд та Карл Лагерфельд

«Учасники проекту — люди, яких Карл добре знав, з ким підтримував зв’язок, або хто його надихав багато років, — розповідає головний виконавчий директор модного дому Карла Лагерфельда П’єр Паоло Рігі. — Надзвичайно приємно, що після смерті Карла так багато людей хочуть висловити свою любов до нього та вшанувати справу його життя».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: