Кеті Перрі та Пласідо Домінго звинуватили в сексуальних домаганнях
Гучні заяви жертв.
У

переліку зірок, яких звинуватили в сексуальних домаганнях, цього тижня опинилися Пласідо Домінго та Кеті Перрі. Американську співачку звинувачує модель Джош Клосс, з яким Кеті знімалася в кліпі Teenage Dream дев’ять років тому. Чому він так довго зберігав мовчання та не розголошував подробиць, Клосс детально розповів у Instagram. Він також зазначив, що в суспільстві звикли до розбещених владних чоловіків, але й жінки можуть бути такими ж та «поводитися огидно».

«Після першого дня зйомок Кеті запросила мене до стриптиз-клубу в Санта-Барбарі. Я відмовився… Це сталося вже після, на спільній вечірці. Вона стягнула з мене штани та нижню білизну, щоби продемонструвати своїм друзям та всім присутнім мене оголеного. Ви можете собі уявити, наскільки жалюгідним та збентеженим я відчував себе?».

«Я роблю це не заради власної вигоди та не переслідую корисливі цілі. Страх залишається з вами, коли ви піддаєте цензурі огидні дії інших», — запевнив Клосс. Кеті, яку наприкінці липня звинуватили в плагіаті, поки що ніяк не прокоментувала цю новину та не відповіла публічно на закиди Джоша.

Кадр із кліпу Teenage Dream

Що ж до відомого іспанського оперного співака Пласідо Домінго, то він уже встиг відреагувати на звинувачення в домаганнях та зауважив, що щиро «вірив, що всі його стосунки були взаємними та відбувалися з обопільної згоди».

Пласідо звинувачують одразу дев’ять жінок, вісім із яких не наважилися розголошувати свої імена, а ось Патріція Вульф висловилася публічно. Оскільки ці історії мають 30-річний строк давнини, 78-річний Пласідо назвав їх «недостовірними». Одна з жінок звинуватила Домінго в тому, що він поклав руку їй на спідницю, а три інші зізналися, що він змусив їх поцілувати його в роздягальні, готельному номері та під час обідньої перерви.

Патріція Вульф

«Мені боляче чути, що я когось засмутив чи змусив відчувати себе некомфортно, незалежно від того, як давно це відбувалося, та всупереч моїм найкращим намірам. Я думав, що всі мої стосунки були взаємними. Люди, які працювали чи товаришують зі мною, добре знають, що я не з тих, хто навмисно заподіє кому-небудь шкоду, образить чи збентежить».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: