Кількість хворих стрімко зростає: у Олени Кравець діагностували Covid-19
Власним досвідом про перебіг хвороби поділилася телеведуча Марічка Падалко.
В

слід за Ольгою Фреймут на коронавірус захворіла і акторка Олена Кравець. Через неочікуваний діагноз новий сезон «Вечірнього кварталу» розпочався без її участі, а для зйомок «Жіночого кварталу» довелося терміново шукати заміну.

«За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, тож у найближчих ефірах її не буде. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів негативні», — прокоментував колега Євген Кошовий.

Олена Кравець

Досвідом про перебіг хвороби на власній сторінці у Facebook наподілилася і Марічка Падалко. Телеведуча нещодавно перехворіла на Covid-19 разом із дітьми.

«Я і двоє моїх дітей захворіли на коронавірус. Син вже здоровий і активний. Ми зі старшою донькою потроху одужуємо. Чоловік і молодша донька не заразилися. За останні два тижні в мене накопичилося багато особистого досвіду через тісний контакт з Covid-19. Я спробувала його систематизувати. І, можливо, комусь він стане в нагоді», —  зазначила жінка, а також у деталаях розповіла про перші симптоми, перебіг хвороби та, власне, поширені міфи про Covid-19.

Марічка Падалко

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: