Кім Кардаш’ян і Кан’є Вест розлучаються після 7 років шлюбу
Імовірно, подробиці Кім розповість у фінальному сезоні реаліті KUWK.

Після 9 років разом (7 з яких в офіційному шлюбі) Кім Кардаш‘ян і Кан’є Вест вирішили розлучитися. Відомо, що саме Кім подала на розлучення і, згідно з документами, просить спільну опіку над 4 дітьми, а її майнові інтереси (Кан’є зі статками 1,3 мільярда офіційно визнаний мільярдером) наразі невідомі.

Також відомо, що Кім представляє зіркова адвокатка Лора Вассер.

Пара одружилася в 2014 році, шлюб став першим для Веста і третім для Кардаш‘ян (раніше вона була одружена з баскетболістом Крісом Гамфрісом і продюсером Деймоном Томасом).

2014

Труднощі в стосунках Кан’є і Кім розпочалися в липні минулого року на тлі неочікуваних рішень репера, зокрема балотування в президенти. Серед головних проблем, які останнім часом дуже обтяжували Кім, — численні «шокуючі» публічні повідомлення Кан’є в мережі.

У липні він публікував серію постів про «нестерпну» родину Кардаш’янів. Ба більше, Кан’є назвав свою тещу Кріс Дженнер «прихильницею білої раси» та «Кріс Чен Ином». На ранок пости були видалені.

Довгий час Кім зберігала мовчання, але врешті прокоментувала ситуацію й наголосила, що Вест має проблеми з психічним здоров’ям. «Як багато хто з вас знає, у Кан’є біполярний розлад.

Він добра, але дуже складна людина. Його слова не завжди співпадають із його намірами», — запевнила вона в сторіс, натякаючи на президентські амбіції свого чоловіка та його шокуючі заяви в мережі.

«Неймовірно важко та боляче його розуміти. Я ніколи не говорила публічно про те, як це впливає на нас, адже захищаю право на особисте життя. Проте сьогодні мені здається, що я повинна висловитися».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: