Кінофестиваль «Молодість» анонсує перелік нових фільмів
Не обійшлося і без спеціальних програм кінофестивалю.
К

иївський міжнародний кінофестиваль «Молодість» анонсує нові фільми, а також спеціальні програми кінофестивалю, що доповнять основну частину програми.

Позаконкурсна програма «Сонячного зайчика»

Окрім конкурсної програми повнометражних ігрових фільмів, «Сонячний зайчик» уже традиційно включає позаконкурсні покази як коротких, так і повних метрів — документальних, ігрових, анімаційних.

Фестиваль фестивалів

Програма фільмів від учасників офіційних відборів головних фестивалів — Канн, Берліна, Локарно, Карлових Вар та інших.

Українські прем’єри

Найновіші українські фільми, що зняли за останній рік.

Nordic Lights

Збірка скандинавських коротких метрів ЛҐБТ-тематики від партнерського кінофестивалю MIX Copenhagen (Данія).

Ретроспектива Валі Експорт

Підбірка фільмів присвячена художній практиці Валі Експорт. Сьогодні вона одна із найвпливовіших мисткинь світу, а її дослідження на тему фемінізму вважають революційними.

Опівнічний сеанс

Програма продовжує традицію пізніх кіносеансів неконвенційного жанрового кіно.

Students Swiss Shorts 

Гостьова програма, яка представляє роботи студентів чотирьох основних кіношкіл Швейцарії. Підбірку представив фестиваль Jugendfilmtage («Молодіжні кінодні»).

Метри 

Спеціальна програма, у якій немає розподілу на короткометражні та повнометражні фільми. Стрічки, які зняли «метри» кінематографа, розмивши межу між коротким та довгим метром.

Спеціальні події 

Низка самостійних кіноподій поза межами традиційних фестивальних програм. Вільний простір для презентації різнорідних тем та створення спеціальних акцентів.

Дивись українське 

Програма присвячена жанровому українському короткому метру.

Короткий Інсайт

Щороку на «Молодість» подають понад 1500 короткометражних фільмів. Програма «Короткий Інсайт» — це підбірка стрічок, які не потрапили в основний конкурс, але які команда фестивалю вважає за потрібне відзначити й підтримати.

«Назад До Школи»

«Молодість» робить добірку найкращих фільмів кіношкіл з різних куточків світу, яка втілюється у програмі «Назад до школи». Цього року до програми увійшли роботи студентів Національного Університету Театру та Кіно «І. Л. Караджале» у Бухаресті (UNATC) та Вищого національного інституту виконавських видів мистецтва і техніки мовлення (INSAS).

Міражі свободи. Українське експериментальне кіно 1960-80-х років 

Історія українського авангардного кіно бере свій початок ще з фільмів 1920-х років. Проте лише друга половина ХХ століття принесла легкі мобільні камери, а з ними і розквіт аматорського кіно та можливість знімати зовсім інші формати. Так, серед найбільш сміливих робіт радянської доби з’явилися студентські дипломні роботи, які на базі Київського інституту імені Карпенка-Карого фільмували майбутні легенди українського кіно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: