Кіноподорож королівськими апартаментами: замки та маєтки із серіалу «Корона»
Дізналися, де знімали ключові сцени 4-го сезону.

Джош О’Коннор у ролі принца Чарльза та Емма Коррін у ролі леді Діани Спенсер

Поки британські ЗМІ наполягають, що новий сезон «Корони» не сподобався членам британської королівської родини (зокрема, інсайдери пишуть про невдоволення принца Вільяма), шанувальники телешоу у захвати!

Джилліан Андерсон у ролі Маргарет Тетчер

Критики оцінили гру акторок Емми Коррін і Джилліан Андерсон, а також грандіозні заміські маєтки та величні будинки, які замінили Букінгемський палац і Балморал. 

Цікавий сезон, вишукані локації — переглядаємо разом!

Брокет-Хол 

Кенсінгтонський палац, будинок принца Чарльза і принцеси Діани, є важливою локацією нового сезону. Знімати там, звичайно, не можна, тож палац відворили в елегантному Брокет-Холі, який неодноразово використовувалася в якості знімального майданчика, зокрема, для фільму «Королева» і для адаптації BBC «Гордість і упередження» з Коліном Фьортом в головній ролі.

 

Вілтон-Хауз

Заміський Вілтон-Хауз ідеально підходить для зйомок історичних драм! Будівлю можна побачити в «Еммі», «Гордість і упередження», «Розум і чутливість» і новому сезоні «Корона», звичайно.

Ланкастер-Хауз

Ще один вражаючий маєток, який використовувався для відтворення інтер’єрів Букінгемського палацу.

Цей величний особняк в неокласичному стилі був побудований у 1825 році за наказом герцога Йоркського. У ньому також знімалися деякі сцени з популярного телесеріалу «Абатство Даунтон». До  речі, побачити його можна віртуально!

Сомерлейтон-Хол

Сандрінгем — улюблений маєток королеви Єлизавети ІІ у Норфолку — був відтворений у Сомерлейтон-холі неподалік від Лоустофта. Будинок побудували на початку 1600-х років, він вирізняється вишуканими різьбляними дерев’яними сходами і гарними вітражами.

Mур Парк

Вілтон-Хауз і Ланкастер-Хауз «слугували» в якості інтер’єрів Букінгемського палацу, що ж до зовнішнього вигляду знаменитого палацу, то цю роль «взяли» на себе особняк Мур-Парк і Королівський військово-морський коледж. 

З 1923 року особняк Мур Парк є частиною гольф-клубу Moor Park Golf Club. І до речі, тут знімали оскароносний фільм «Промова короля».

Aрдверікі-Хауз

Ардверікі — ще одне улюблене місце кінорежисерів і ідеальна заміна замку Балморал. Тут знімали новий фільм про Джеймса Бонда, до того ж, будівля також відома як вигаданий маєток Гленбогл з серіала BBC «Монарх Глена».

Гедсор-Хауз

Цей особняк в італійському стилі отримав багато ефірного часу в новому сезоні. Гедсор-Хауз представлений у якості апартаментів прем’єрки Маргарет Тетчер на Даунінг-стріт і замка Балморал.

Берлі-Хауз

Резиденція була побудована для королеви Єлизавети I майже 500 років тому, а у четвертому сезоні «Корони» Берлі виступає «в ролі» Віндзорського замку. Будівля може здатися вам знайомою — апартаменти були показані в екранізації «Гордість і упередження» (2005).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: