Кінотеатр просто неба й обід біля моря: ностальгійне побачення герцогів Кембриджських
Пара також навідалася до університету, де 20 років тому зародилося їхнє кохання.

Герцоги Кембриджські досі перебувають у Шотландії. За декілька днів там пара встигла не лише провести декілька офіційних зустрічей, а й відпочити та згадати юність. Подружжя відвідало Сент-Ендрюський університет, у якому й познайомилося близько 20 років тому. Щоправда, на тому їхня романтика не завершилася.

Пізніше Кейт і Вільям влаштували собі обід біля моря. Як розповіли інсайдери, герцоги придбали рибу та закуски take away в закладі Anstruther Fish Bar й вирушили до узбережжя, аби побути наодинці.

Того ж вечора герцоги Кембриджські запросили співробітників Національної служби охорони здоров’я на перегляд кінострічки «Круелла» з Еммою Стоун у головній ролі.

Захід влаштували просто неба (на майданчику біля Голірудського палацу). Пара приїхала на кіносеанс на одному з улюблених автомобілів дідуся Вільяма — покійного принца Філіпа — Land Rover Defender 2А 1966 року.

Особливими цього вечора були й коштовні прикраси Кейт — вона наділа сережки Єлизавети II, які королеві подарували під час турне країнами Близького Сходу наприкінці 70-х.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: