Класичні жакети та любов до жовтого: гардероб нової президентки Молдови
Вітаємо Майю Санду — першу в історії країни жінку на найвищій державній посаді.

Майя Санду та Володимир Зеленський

Вперше в історії Молдови президентом країни стане жінка — 48-річна Майя Санду. За результатами виборів 15 переможних відсотків відділяють експрем’єрку від головного суперника — Ігоря Додона. Санду має високі політичні амбіції і неабияку прихильність більшості громадян!

У 2010 році Майя закінчила Гарвардський інститут державного управління ім. Джона Кеннеді, а після — стала радницею виконавчого директора Світового банку у Вашингтоні.

На цій відповідальній посаді політикиня носила переважно класичні костюми темних кольорів і впровадила білі жакети у щоденний образ — Майя не змінює цим гардеробним принципам і досі.

Вітаємо Санду і переглядаємо її гардероб.

Яскраві жакети

Досить стримані фасони політикиня компенсує ефектними кольорами. Часто-густо це насичений синій, блідо-блакитний, рожевий та червоний.

Жовтий колір і хустинки

Серед кольорів у фаворитах Санду насичений жовтий: у різних варіаціях та відтінках. У цьому кольорі вона обожнює не лише костюми двійки, але й куртки, парасольки, хустинки і навіть квіти! Щодо аксесуарів, то шарфи — важливий акцент, щоб підкреслити діловий образ і не змерзнути!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: