Кліп Алана Бадоєва для Onuka номінований на міжнародну кінопремію Social World Film Festival
Режисер побореться за перемогу у категорії «Соціальне відео».
С

оціальне відео Алана Бадоєва для Onuka на пісню Strum номіноване на міжнародну кінопремію Social World Film Festival, єдиний кінематографічний конкурс в світі, який цілком присвячений соціальному кіно в усіх його інтерпретаціях. Шестихвилинна відеоновелла, знята в жанрі поетичного реалізму, буде представлена ​​в межах кінофестивалю в Сорренто вже наступного тижня.

Прем’єра першої спільної роботи Алана Бадоєва і Onuka відбулася у вересні минулого року в межах соціальної ініціативи музикантів і громадської організації «Україна без сміття» – ECOSTRUM. Вона присвячена болючій проблемі ставлення українців до побутового сміття.

Зйомки проходили у 25 кілометрах від Києва – в Підгірцях, де знаходиться головне звалище побутових відходів столиці, яке за десятиліття існування виросло до розмірів 27-поверхового будинку. Незважаючи на те, що незабаром звалище закриють, в Україні таких «полігонів смерті» налічується понад 40 тисяч.

Оператором конкурсного відео виступив Микита Кузьменко, художником-постановником – Олена Гаджилова, а стилістом – Соня Солтес.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: