Кліп гурту MOZGI номінований на премію Berlin Music Video Awards 2019
Психоделічне відео змагатиметься за перемогу з The Prodigy, FAQ та Corps.
У

жовтні минулого року гурт MOZGI випустив доволі психоделічний кліп на трек «Полюбе», який опинився в шорт-листі щорічної премії Berlin Music Video Awards 2019. Відео змагатиметься за перемогу в номінації Most Trashy («Найтрешовіше») з такими групами, як The Prodigy, FAQ, Corps й не тільки.

Berlin Music Video Awards – одна з найпрестижніших відеопремій у світі, й потрапляння в номінацію кліпу українського гурту – вже перемога! Недарма над створенням «Полюбе» працювала така крута креативна й продюсерська команда. Ми вдячні MOZGI Production і MOZGI Ideas за цей, в хорошому сенсі, Trashy-проект!» – поділилися враженнями із JS MOZGI.
«Вважаю, що ми вже перемогли, потрапивши в одну номінацію з такими світовими зірками, як Panic! At the Disco, FAQ, Corps і легендарними The Prodigy. А якщо отримаємо премію, буде повний винос мозку!» – додав Потап.

Режисером відео, яке наразі має 15 мільйонів переглядів на YouTube, виступив Леонід Колосовський. Чи отримає кліп нагороду, дізнаємося за місяць, 31 травня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: