Княже весілля онуки Грейс Келлі на Лазуровому узбережжі
Розкішний прийом на Villa La Vigie та 2 весільних образи Шарлотти Казірагі.
В

есільна церемонія, що відбулась цими вихідними у князівстві Монако, відкрила зірковий літній wedding-марафон! Шлюб взяла онука Грейс Келлі, журналістка Шарлотта Казіргаі та режисер Димитрій Рассам.

Закохані разом вже понад 2 роки і виховують спільного сина Бальтазара. Народження немовля трохи змінили їх плани щодо дати одруження, тож розпис відбувся пізніше запланованого. Церемонія відбулася у палаці Грімальді й була досить приватною — серед запрошених лише родина та найближчі друзі. Князь Альбер — серед почесних гостей.

Наречена встигла змінити два образи: за перший був відповідальний Ентоні Вакарелло та Дім Saint Laurent. Досить відверта сукня сірого кольору була прикрашена трьома об’ємними бантами.

А друга сукня була вже більш класичною — Дім Chanel та особисто Віржіні Віар контролювали її ексклюзивність. Образ у білому кольорі виконаний на замовлення спеціально для весілля (в колекції Haute Couture він був презентований в бузкових відтінках).

Що ж до прикрас, то уся увага гостей була прикута до неймовірного кольє Cartier, яке для нареченої є особливим, адже належало її бабусі Грейс Келлі, яка, до речі, теж брала шлюб у палаці Грімальді.

Веселощі на віллі La Vigie завершилися під ранок та були досить гучними — нареченого одразу кинули до басейну.

Катерина Малишева

Б’янка Балті

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: