Кохання на відстані: приклад Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко
Розлука аж ніяк не заважає стосункам, доводить подружжя.
Х

то терміново привезе важливий документ, якщо ти на іншому боці земної кулі? Звичайно, кохана дружина! Принаймні, саме так вчинили Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко й нарешті побачилися. Телеведучий вже місяць перебуває в експедиції на зйомках нової програми. До речі, це перша його експедиція з обручкою на пальці.

«‎Якщо чесно, то раніше, фантазуючи про майбутнє сімейне життя, я завжди хвилювався: ну як поєднати нереальний графік і родину? Хто ж таке витримає? Але мені нереально пощастило. Моя Олександра – ідеальний партнер у всьому, і час моєї відсутності ніяк не впливає на наші стосунки. Вона прекрасно розуміє, що я жити не можу без «Світу навиворіт», тому у нас в принципі немає розмов і суперечок про те, що мої експедиції довгі. Я їду на стільки, наскільки потрібно проекту, і Саша мене в цьому повністю підтримує. Загалом, цього разу експедиція видалася особливою. Дружина прилетіла, надихнула, привезла смачний український мед, нові запаси сала і чорного хліба для наших героїв, мої улюблені цукерки і зефір», – розповідає Дмитро й ділиться спільним селфі з дружиною.

«Вона знайшла ці 5 днів між зйомками і зірвалася до мене на іншу частину планети. Зйомки я не зупиняв, Сашка просто їздила разом з нами, спостерігала за процесом і надихала. Сашка полетіла, а я з новими силами продовжив знімати. І ось що я вам скажу: сім’я і любов – це найкраще, що може трапитися в житті людини. Найголовніше і цінне», – додає він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: