«Коханий розкрив у мені найсильніші якості»: Мішель Андраде про свою love story в день нової прем’єри
Ексклюзивно для JS.

Мішель Андраде поділилася новою музичною прем’єрою та привідкрила завісу особистого життя. JS поспілкувався з красунею про кліп «В твоїх очах» та її стосунки з коханим, якому, до речі, присвячено трек. На додаток — спокусливий фотобекстейдж. 

Як виникла пісня «В твоїх очах»? Чи життєва вона для тебе?

Перші думки про написання цієї пісні прийшли у січні минулого року. Тоді я була у досить романтичному настрої: у мене почалися стосунки. У березні я вперше почула біт для цього треку, а у квітні почала його записувати.

Крім того, паралельно працювала над релізом Metamorfosis, який складався з трьох пісень. Він вийшов минулого року. Не хотіла поспішати, тому робила все у своєму темпі, як відчувалося. Так, пісня вийшла аж через рік після написання.

Це життєва пісня — про усвідомлення закоханості. Я майже не розповідаю про особисте життя, але у ній хотілося максимально розкрити свої почуття до коханого.

Розкажи більше про ідею відеокліпу — справжній рожево-червоний дофамін.

У кліпі я збираюся на побачення в піднесеному, романтичному настрої. Хотілося показати ці дівочі моменти, коли ми готуємося до зустрічі з коханим, чепуримося, вдягаємося. Але також для мене було важливо передати розвиток емоцій через образи. Наприклад, рожевий колір — це колір закоханості, він саме про зародження почуттів.

А ось червоний образ символізує вже більш серйозні емоції, перехід стосунків від закоханості на глибший рівень.

Це не просто красивий кліп. Звичайно, він естетичний, продуманий у фешн-плані, але насамперед ця робота про те, що ми, дівчата, завжди з хвилюванням переживаємо такі миті у нових стосунках. Коли хочеться бути найкращою для нього, найкрасивішою.

Чому саме в такий спосіб (через нову пісню) ти вирішила розповісти про коханого?

Я дуже закрита людина, і мені складно транслювати особисте життя на публіку. Іноді, звичайно, хочеться опублікувати якісь фото, але я оберігаю свій простір, поважаю свого партнера, тим паче, що він — не публічна людина. Тому для мене найкращий спосіб ділитися особистим — саме через творчість.

Не можу співати про те, чого не відчуваю насправді.

Іноді я пишу про минуле, іноді про те, що хотілося б пережити в майбутньому. Ця пісня вийшла через рік після написання, проте ще тоді я переживала дуже теплий період, коли мені хотілося кричати про свої почуття, і вийшов трек Loca іспанською мовою. А в пісні «В твоїх очах» уже більш особиста романтична атмосфера.

Чи чув твій коханий цей трек і як відреагував?

Звісно, він чув його багато разів. Коли я отримувала правки під час мастерингу, то часто прослуховувала пісню, коли він був поруч. Але спочатку я не казала, що трек присвячений йому. Просто дивилася на його реакцію, мені дуже подобалося за цим спостерігати.

Коли я врешті сказала, що пісня про нього, він такий: «Серйозно?». І я така: «Ні-ні-ні, я жартую». Тому я не знаю, чи він насправді в курсі.

У будь-якому разі пісня йому дуже подобається. І не тому, що вона про нього, а тому, що він дуже цінує те, чим я займаюся. Він може навіть підказувати мені, де що покращити. Він дуже творча людина, хоча й не займається музикою. Коли показую свої пісні, може дати мені пораду з боку, як звичайний слухач. Не як музикант, а просто як людина, яка буде слухати цю пісню в навушниках або в машині. І це дуже допомагає мені легше ставитися до своєї творчості, дивитися на себе з боку менш критично.

Як давно ви знайомі? І як давно у статусі пари?

Ми знайомі багато років, але спілкувалися як друзі. У перший рік повномасштабного вторгнення я жила на два міста. У мене в пріоритеті була творчість, я взагалі не шукала стосунків. Коли приїжджала в Київ, ми багато часу проводили разом, і так все закрутилось…

Як проводите разом час?

У нас дуже багато спільного, зокрема хобі. Тому коли в обох є вільний час, варіантів, що робити, багато. Часто займаємося спортом разом, бігаємо чи ходимо на йогу. Любимо готувати щось смачненьке або ходити з друзями в заклади. Також дивимося багато фільмів, останнім часом «підсіли» на серіали.

У вас різні сфери діяльності. Як це впливає на ваші стосунки? 

Насправді мені дуже подобається, що в нас різні сфери. Я людина, яка може літати десь у хмарах, а він більш приземлений. Він дуже чіткий та раціональний, а мені інколи не вистачає цього в роботі.

При цьому я ціную, що він прислухається й до моїх порад, у роботі та поза нею. Постійно робить якісь сюрпризи, вигадує плани з друзями чи на вікенд.

Мені подобається, що ми створюємо цей баланс у стосунках. Що ми не дві творчі людини, які постійно десь «у космосі», адже інколи важливо бути тут і зараз, на землі. Творчі люди мене зрозуміють.

Ти сказала, що кохання може відкрити невідомі раніше сторони нашої особистості. Які якості відкрив у тобі коханий?

Наші партнери допомагають нам бути такими, якими ми є насправді. Поруч із правильною людиною ти по-справжньому стаєш собою, відкриваєш силу, яка завжди була всередині тебе, і починаєш її проявляти. Так і мій коханий розкрив у мені мої найсильніші якості — жіночність, сексуальність, любов до себе, щедрість і вдячність.

Я стала вільною. Я можу висловитися так, як забажаю, і буду знати, що мене не засудять.

Що порадиш тим, хто шукає своє кохання?

Ближче знайомитися з собою, любити та цінувати себе. Коли ти цінуєш себе і знаєш, якою ти є і якою можеш бути, то легше зрозуміти, який партнер тобі підходить. І не кенселити всіх чоловіків, які поруч із тобою.

Можна розбиратися у психології, добре знати когось, але часто наші теплі сторони не показують одразу. Іноді ми краще взнаємо людину лише тоді, коли поспілкуємося з нею сам на сам.

Мені здається, щоб зустріти своє кохання, інколи треба ризикувати — не закриватись у моменті, навіть не спробувавши бути з кимось. Треба просто дати шанс і людині, і собі. А далі як складеться.

Фото: Дмитро Борткевич, Саша Колісник

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: