«Коли я тренувалася, не відчувала тривоги»: нові каверсторіc Адель для Vogue
Після розлучення співачка рятувалася у спортзалі заради того, аби побудувати сильне тіло та сильну душу.

Адель розпочала нове життя. Нещодавно вона підтвердила нові стосунки із 39-річним спортивним агентом NBA Річем Полом, схудла на 45 кілограмів і готує реліз альбому «30», що відбудеться вже цієї осені.

До того ж дівчина стала головною героїнею британського та американського Vogue. Адель не лише прикрасила обкладинки, примірявши образи Gucci, Balenciaga, Ralph Lauren та інших брендів, але й поділилася одкровеннями про своє життя після розлучення та шлях до нової себе.

«Спортзала стала місцем мого порятунку. Я зрозуміла, що коли тренуюся, не відчуваю жодної тривоги. Ця історія ніколи не була про зниження ваги», – зізналася зірка.

Щодо розлучення, вона «проаналізувала свої емоції та зрозуміла, що нещаслива, хоча ніхто нікого не зневажав і не кривдив». Ба більше, Адель наполягає, що винних у цьому немає, — просто так склалося.

Наразі Адель уже пропрацювала більшість своїх проблем із психологом і готова до чергової сторінки як у своїй творчості, тау і в особистій історії. Здається, вона на вірному шляху. Та виглядає неперевершено, згодні?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: