Колишнього чоловіка Кеті Перрі звинуватили у зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях
Расселл Бренд усе заперечує.

Чергова хвиля скандалів. Так, 48-річного британського актора і коміка Расселла Бренда звинуватили у зґвалтуваннях та сексуальних домаганнях. Матеріал зі свідченнями чотирьох жінок опублікувала газета The Sunday Times, яка провела спільне розслідування з The Times та Channel 4.

За словами чотирьох жінок, вони зазнали домагань з боку колишнього чоловіка Кеті Перрі. Було також і зґвалтування. Як зазначають постраждалі, перші епізоди відбулися ще 17 років тому — у період з 2006 по 2013 рік. У той час комік грав у голлівудських фільмах та працював ведучим на BBC Radio 2 та Channel 4 і якраз познайомився із Кеті Перрі. Перша їхня зустріч відбулася влітку 2008-го під час зйомок фільму «Втеча з Вегаса» (де Кеті знялася в камео). Зустрічатися пара розпочала у вересні 2009 року, після церемонії MTV Video Music Awards.

Кеті Перрі на церемонії MTV Video Music Awards, 2009

Уже 6 січня 2010-го Бренд і Перрі оголосили про свої заручини. Як з’ясувалося, він зробив пропозицію співачці в Індії, в новорічну ніч верхи на слоні. Весілля відбулося 23 жовтня 2010 року в Раджастхані та пройшло за індуїстським обрядом. 30 грудня 2011 року Бренд подав документи на розлучення. У заяві, поданій до суду Лос-Анджелеса, актор вказав на «протиріччя» у стосунках із дружиною. «На жаль, наш шлюб із Кеті розпався. Я завжди ніжно любив її і знаю, що ми залишимося друзями», — заявив тоді він. Офіційно процес було завершено 14 липня 2012-го.

«Він дуже розумний чоловік, і я була закохана в нього, а потім вийшла заміж. Але про розлучення я нічого не чула, поки він не надіслав смс із повідомленням про те, що розлучається зі мною 31 грудня 2011 року», — згадувала Кеті 2013-го. Причиною розриву Перрі назвала те, що її чоловікові було важко прийняти її як успішну співачку.

Наразі ж 48-річний актор усе заперечує та вже опублікував відповідне відео. Мовляв, між ним та цими жінками стосунки були за взаємною згодою. У мережі тим часом згадали, що 2007 року Бренд зізнався в одному з інтерв’ю, що за своє життя переспав із понад 2000 жінок, а в січні 2009 року заявив, що за один місяць мав секс із 80 жінками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: