Конкурс International Young Designers Contest пройде в онлайні
Подія відбудеться вже у жовтні.
З

5 по 8 жовтня в онлайн-форматі пройде один із наймасштабніших та найвпливовіших професійних конкурсів у Східній та Центральній Європі International Young Designers Contest 2020.

Свою участь у IYDC 2020 підтвердили 13 країн, у 5 з яких на сьогодні вже пройшли національні відбори. Оргкомітет очікує в фіналі рекордну кількість учасників за час існування конкурсу: 22 дизайнери представлятимуть Естонію, Латвію, Литву, Молдову, Польщу, Угорщину, Україну, Чехію, а також Азербайджан, Білорусь, Болгарію та Словенію, що приєдналися до конкурсу вперше.

Цього року серед фіналістів є і «незалежний учасник» із Нідерландів, який був обраний оргкомітетом IYDC. Його роботу відібрали на конкурсній основі серед заявок із країн, які не проводять національні конкурси чи ще не мають партнерства з IYDC, а саме з Гани, Іспанії, Канади, Нідерландів та Франції.

Презентація фіналістів та їхніх колекцій відбуватиметься з 5 по 7 жовтня на офіційному Youtube-каналі Ukrainian Fashion Week. 8 жовтня, під час онлайн-пресконференції всіх учасників конкурсу, членів журі, партнерів конкурсу з акредитованими міжнародними та українськими медіа, буде оголошено переможця IYDC 2020.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: