Конкурс «Погляд у майбутнє» пропонує особливі умови для фіналістів
Онлайн-лекція від міжнародних партнерів та менторство від дизайнерів-членів Ukrainian Fashion Council

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє».
Цього року конкурс вперше пропонує фіналістам додаткову професійну підтримку – менторство. Це особливий вид партнерства, який не є формальним і передбачає комунікацію протягом року молодих дизайнерів з дизайнерами-членами Ukrainian Fashion Council, серед яких Ліля Літковська, Артем Климчук, Іван Фролов, Катя Сільченко та інші.

29 липня оргкомітет конкурсу запрошує всіх молодих людей, що зацікавлені у роботі в креативних індустріях, долучитися до спеціальної відкритої онлайн-події з практичним завданням від IED – Istituto Europeo di Design.

Джованні Оттонелло, професор, креативний директор IED – Istituto Europeo di Design, та регіональний менеджер IED Group Ольга Мєлкова проведуть лекцію «NOTHING WILL EVER BE LIKE TOMORROW. New Now and Future Trends», воркшоп «IED Moodboard Challenge» та Q&A-сесію.

Джованні Оттонелло

До лекції можуть приєднатися усі охочі, зареєструвавшись за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: