Кордони Таїланду знову відкриті для українців. Летімо!
Представники Туристичного управління країни назвали кілька варіантів в’їзду.
Ч

удова новина для поціновувачів природи Південно-Східної Азії. Туристичне управління Таїланду (TAT) з радістю повідомляє, що країна знову відкрита для українських туристів.

Варіанти в’їзду для українців

Усе залежить від того, скільки часу ви плануєте провести у Таїланді:

  • безвізовий режим дозволяє залишатися у країні до 45 днів;
  • наявність нової туристичної візи (TR) дає право на перебування до 60 днів із можливістю продовження на 30 днів;
  • спеціальна туристична віза (STV) також доступна для мандрівників, які планують тривале перебування до 90 днів із дворазовим продовженням на 90 днів;
  • окрім того, мандрівники можуть знайти інші типи не імміграційних віз, щоб провести теплу зиму в Країні Усмішок.

Довгострокові візи

На цей момент українці, які хочуть відвідати Таїланд по одній із довгострокових віз, повинні подати заяву на отримання візи в Посольство Королівства Таїланд у Варшаві за 3 тижні до запланованого від’їзду. Для зручності заявники можуть передати повноваження довіреним особам або агентам у Польщі для подачі заявки від їх імені.

Авіарейси

Що стосується авіасполучення з Таїландом, то відновлюється дедалі більше рейсів до країни. Кілька великих авіакомпаній, зокрема Turkish Airlines, регулярно виконують рейси в Бангкок.

Що необхідно для в’їзду

У зв’язку зі світовою пандемією перед польотом до Таїланду необхідно отримати:

  • дозвіл на в’їзд (Certificate of Entry);
  • сертифікат придатності до польоту (Fit to Fly Certificate);
  • негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту.

Після прибуття до аеропорту Таїланду всіх відвідувачів просять пройти 14-денний альтернативний державний карантин (ASQ) в затверджених урядом місцях. Наразі існує більше 100 варіантів розміщення на термін ASQ в Бангкоку та інших провінціях, включаючи популярні пляжні курорти, такі як Пхукет, Самуї і Паттайя.

Такі посилені процедури і вимоги до в’їзду покликані забезпечити захист здоров’я як місцевого населення, так і гостей, адже Таїланд згадується Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як приклад успішного управління ситуацією з COVID-19.

Розваги

Туристів чекають прекрасні пляжі та ідилічні острова на півдні, гірські пейзажі й унікальна культура півночі, чарівні палаци і храми серед сучасних хмарочосів у Бангкоку, смачна вулична їжа та багато іншого. Чудова природа, багата культурна спадщина і всесвітньо відома таїландська гостинність зроблять вашу поїздку незабутньою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: