Королівський стиль: як леді Ді декорувала Кенсінгтонський палац
У фокусі мармуровий камін, білі шафи для книжок, ніжні пастельні кольори та арт-об'єкти!
П

ринцеса Діана була не лише іконою стилю, благодійницею та турботливою матір’ю, але й, як виявилося, непоганим дизайнером інтер’єру.

Перші спроби у цій справі вона зробила у 1981 році, коли, одружившись з принцом Чарльзом, переїхала до апартаментів 8 і 9 в Кенсингтонському палаці. Тоді вона звернулася за допомогою до відомого лондонського дизайнера Дадлі Поплаку та разом із ним дещо змінила виважений інтер’єр. Результат — сучасний погляд на традиційний декор з елементами англійської класики.

Для вітальні Діана та принц Чарльз обрали блідо-жовті стіни, ефектний гобелен та яскравий килим із зеленими і помаранчевими деталями.

Головний акцент був зроблений на пам’ятні сімейні фотографії й фортепіано Steinway, на якому обожнювала грати Діана. Ключовою особливістю кімнати був вражаючий мармуровий камін, який прикрашали вишукані арт-об’єкти.

Щодо освітлення, то кімната була оздоблена низкою невеличких світильників. Королівська родина не шанує яскраве світло, надаючи перевагу м’якому, тож зазвичай обирає бра. 

До речі, саме у цій вітальні леді Ді найчастіше зустрічала команду своєї улюбленої дизайнерки Кетрін Волкер.

Рожева вітальня, яка також була кабінетом Діани, виконана в ніжних відтінках весняних квітів. Головною особливістю кімнати є білі книжкові шафи з порцеляновими тарілками і статуетками балерин. В одній із шаф був захований телевізор, а живі рослини стали головним акцентом приміщення!

Їдальня Діани та Чарльза була більш сміливою з точки зору дизайнерських рішень. Завдяки стильним «східним» акцентам вона нагадувала коштовну скарбничку. Більша частина меблів була покрита темним лаком із золотими деталями, а стільці були зроблені з декоративного бамбука. Яскраві червоні штори диктували глибоку драматичну палітру.

Дитяча займала весь верхній поверх оселі подружжя і передбачала окремі спальні для принца Вільяма, принца Гаррі та їхніх нянь. Простір було спроєктовано з урахуванням потреб дітей та кольорових побажань Діани: стіни були оформлені у кремових відтінках, а килими оздоблені полуничним принтом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: