Коштовний декор та цілий поверх для вбрання: найрозкішніші будинки зірок
Мільйони доларів інвестували у затишок сестри Кара та Поппі Делевінь, Ніколай Костер-Вальдау, Джессіка Альба та Кріс Дженнер.
К

оли йдеться про комфорт, зірки не економлять, а якщо це стосується власного житла та його облаштування — тим паче. Справжніми будинками мрії вартістю мільйони доларів можуть пишатися Кайлі Дженнер та Алессандра Амбросіо.

Так, Кайлі виділила цілий поверх для рожевої Glam-гримерної й гардеробної, придбала роботи Енді Ворхола та Жана-Мішеля Баскія, вінтажні меблі та величезну кількість дитячих іграшок від Fendi й Lamborghini для маленької Стормі. За кольорами та енергією, як зізнається Дженнер, будинок повністю відповідає її офісу.

Будинок Кайлі Дженнер

Її мати Кріс Дженнер також обожнює розкішні предмети інтер’єру. Від стільця, спроектованого П’єром Жаннере, до яскравих акцентів та сучасного мистецтва — будинок Кріс являє собою справжню скарбницю.

Джастін Бібер також колекціонує роботи Жана-Мішеля Баскія, але власний будинок вирішив продати. Можливо, він з дружиною розраховують на поповнення в родині й шукають комфортнішу домівку.

Сусідом Кайлі та Кріс Дженнер у зірковому Гідден-Гілс є актор Ніколай Костер-Вальдау. Інтер’єр в його будинку присвячений стилю ар-деко та, звичайно, серіалу «Гра престолів».

«Я відчуваю запах океанського бризу і насолоджуюся сонцем, немов у рідній Бразилії», — розповідає Алессандра Амбросіо про свій будинок на Голлівудських пагорбах.

Будинок Алессандри Амбросіо

Будинок Джессіки Альби за 10 мільйонів вражає ексклюзивним каміном, зробленим на замовлення спеціально для різдвяних панчох, величезною пральнею та приголомшливою ванною кімнатою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: