Косметична трагедія: Лінда Євангеліста про депресію та понівечену красу
Відвертий пост зірки відповів на безліч запитань.

Супермодель 90-х Лінда Євангеліста пояснила, чому останніх 5 років живе відсторонено, не відвідує модні шоу і світські заходи. Як з’ясувалося, увесь цей час зірка перебувала у важкій депресії, спричиненій невдалою косметичною процедурою CoolSculpting.

«Я жила в депресії. У мене була шалена ненависть до себе. Тому я стала фактично відлюдником, адже більше не схожа на себе», — заявила 56-річна модель. Пост став дуже відвертим, розкрив усі подробиці справи та знайшов відгук серед шанувальників Лінди.

Здавалося б, нехитра процедура з видалення жиру за допомогою холоду стала для Лінди початком кінця — наразі у неї парадоксальна жирова гіперплазія. Утім, тепер зірка налаштована рішуче і наміряється подати до суду. Попри зіпсоване здоров’я, Євангеліста планує повертатися до повноцінного життя.

1990

«Сьогодні я зробила великий крок для виправлення помилки, від якої страждала і яку зберігала в таємниці понад п’ять років. Поки сама не працюю, кар’єра моїх ровесниць процвітає. Після двох безуспішних операцій, як писали ЗМІ, я все ж залишилася невпізнанною».

Зірка зізналася, що понівечена процедурою. Результат став фатальним. Усе подіяло з точністю до навпаки: кількість жирових клітин під впливом холоду збільшилася і, за словами Лінди, «зовнішність назавжди залишилася деформованою».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: