Костюми та принти: стиль нової першої леді України
Олена Зеленська тепер у центрі уваги. Наразі в мережі небагато її світлин, але скоро ситуація зміниться.
Н

апередодні другого туру виборів Володимир Зеленський разом із дружиною відвідав виставу в Національній опері. Тоді ще майбутній президент України залюбки позував фотографам, але дружину захищав від спалахів фотокамер, аргументуючи це її сором’язливістю. Тепер Олені Зеленській доведеться звикати до підвищеної уваги репортерів та усієї країни. Чого лише варта світлина вітального поцілунку, яка після завершення виборів блискавично стала вірусною.

Фото REUTERS/Oleksandr Klymenko

Ми вирішили уважніше роздивитися стиль дружини новоявленого президента, яку нам ще не раз доведеться бачити на сторінках глянцю та різноманітних ЗМІ.

Брючні костюми

Брючні костюми Олена Зеленська облюбувала задовго до того, як це стало абсолютним трендом. До речі, в день голосування в другому турі вона підтримувала чоловіка саме в такому вбранні, доповнивши небесно-блакитну двійку зручними кросівками та білим топом.

Фото REUTERS

Фото Getty Images

Вічна класика

Строгі жакети, лаконічні пальта, елегантні сукні прямого крою, монохромні рішення, білі сорочки – Олена Зеленська нерідко надає перевагу перевіреній часом класиці. І недарма – такий гардероб стане у нагоді й першій леді.

Фото прес-служба «Квартал 95»

Фото REUTERS

Фото Getty Images

Барвисті принти

Але для деяких заходів Олена обирає й досить яскраві речі з барвистими принтами, однак врівноважує їх класичними елементами. Та й «свій» відтінок червоної помади дружина президента також знайшла.

Експерименти

Доповнити жіночну сукню у класичний горошок грубими черевиками? Так, Олена Зеленська дозволяє собі й такі експерименти. Що ж, тим цікавіше буде спостерігати, як змінюватиметься її стиль у новому статусі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: