«Країна здійснить Brexit 31 жовтня»: парламентська промова Єлизавети II
На церемонії відкриття нової сесії в компанії принца Чарльза та герцогині Корнуольскої.
В

чора у Вестмінстерському палаці відбулася традиційна церемонія відкриття нової сесії британського парламенту. Для Єлизавети II, яка нещодавно прибула з відпочинку в Балморалі, вона стала 65-ю за рахунком. Окремої уваги, як завжди, заслуговує розкішне церемоніальне вбрання Її величності та королівські регалії, що прибули до палацу в окремій кареті.

Цього разу Єлизавета II не наділа важку державну корону, а обмежилася діадемою Георга IV (корону ж поклали поряд з троном). До цього Єлизавета II не надягала корону Британської імперії на відкриття парламенту тільки двічі: в 1974 та 2017 роках. Також двічі королева була відсутня на церемонії: в 1959 та 1963 роках під час вагітності.

Уряд має намір здійснити вихід країни з Євросоюзу 31 жовтня!

Між іншим піддані дочекалися доленосної промови королеви щодо Brexit, у межах якої вона зазначила: «Уряд має намір здійснити вихід країни з Євросоюзу 31 жовтня та розробити нову схему партнерства з Євросоюзом, яка лише зміцнить стійкість національної економіки. Уряд буде працювати над новим партнерством з ЄС, в основу якого будуть закладені принципи вільної торгівлі та взаємовигідного співробітництва».

Камілла, герцогиня Корнуольська

Тереза Мей

Борис Джонсон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: