Крокує голлівудською Алеєю слави: як подружжя Монатіків привітало сина Платона із 5-річчям
Цікаво, а плани в іменинника такі ж грандіозні, як у тата?

Платон, син Дмитра та Ірини Монатіків, сьогодні святкує свій п’ятий день народження. Батьки привітали хлопчика зворушливими словами в інстаграмі, де поділилися кумедними фото та відео із США.

«Приголомшливий, улюблений, артистичний, талановитий, оutstanding, наполегливий. Три роки тому, перебуваючи в турі «Love it ритм» у США, я загадав бажання, яке згодом вписував у кожен список новорічних бажань: «Поїхати в тур по США всією сім’єю та обов’язково відвідати Universal Park».

Я настільки щасливий, що саме у твій перший ювілей, у твій п'ятий день народження, ми перебуваємо в нашій спільній мрії! Ти неймовірний, фантастичний, артистичний, постійно фантазуєш, з легкістю перетворюєшся на будь-якого персонажа, який тобі припав до душі — від динозавра до Креша Бандикута!

Володар приголомшливого почуття гумору та міміки, від якої очей не відвести! Я так хочу, щоб всі твої мрії збувалися швидше, ніж ти їх зможеш придумати. А ми з мамою завжди поряд. Пишаємося і переживаємо. Любимо шалено. Ви із братом наші найкращі друзі!

Мрію, щоб ми повернулися сюди ще не раз щасливими та здоровими з вашим із братом подружжями та дітьми. І оскільки, як виявилося, це працює, загадую зараз. У твій день. Із днем ​​народження тебе, наш улюблений мрійнику Платошо! Ви із братом — наше все», — написав MONATIK.

«Із днем народження, наш скарбе! MONATIK Junior! Наш Trex Платоша. Обожнюємо твою неймовірну багатосторонню особистість! Такий юний, лише 5 років, а вже настільки мудрий. Ви з Данечкою — наше все! Твори, усміхайся, танцюй, насолоджуйся життям! Любимо вас безмежно і безмірно сильно! Дякуємо вам, наші мотиватори », — привітала іменинника Ірина Монатік.

Доєднуємося до побажань! Щось нам підказує, що Платон ще проявить себе на великій сцені.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: