Підтримую лікарів
Культурна програма Катерини Осадчої та Юрія Горбунова у Відні
Найвідоміші музеї австрійської столиці, які варто відвідати всім.
Т

елеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов навіть у розпал світського сезону вміють вдало об’єднати роботу та відпочинок, аби провести час удвох в улюблених містах.

Судячи з селфі у розкішному 5-зірковому готелі Palais Coburg Residenz, кульмінацією поїздки стала участь телеведучих в урочистому святі.

Цього уїкенду подружжя вирушило до Відня, де було вже неодноразово. Але, за словами Катерини, Відень – місто, в яке можна приїжджати тисячі разів і щоразу потрапляти в нові місця! До того ж цього разу пощастило з погодою, що сприяла прогулянкам центром міста та чисельним селфі.

Попри те, що у Відні Катя була безліч разів, вона зізналася, що ніколи не було часу відвідати знаменитий Belvedere. Тож один із днів пара присвятила художній колекції масштабного музейного комплексу, де, зокрема, представлені найвідоміші полотна Густава Клімта.

«Прекрасний день і неймовірна експозиція. І Моне, і Шилє, і Ван Гог, і неймовірні роботи Лакруа і Кнаппа. Завітайте, якщо буде нагода», – радить телеведуча.

Звісно, не обійшлося без відвідування «Альбертіни» у палаці Габсбургів, в якій представлена найбільша й найцінніша в світі колекція графіки та шедеври модернізму.

«У Відні дуже багато українців, сьогодні з Юрієм без перестану фотографувалися. Навіть в «Альбертіні» в одному з музейних залів працює українка!» – поділилася цікавим фактом Катя Осадча. Від себе додамо: незабаром в столиці Австрії розпочнеться чудовий передріздвяний сезон, тож уїкенд у Відні – завжди гарна ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: