Квітневий випуск журналу L`Officiel
А також анонс весняного додатку L’officiel-Україна «Діти».
Н

а обкладинці квітневого номера — українська модель Marfa Zoe Manakh, яка в створених образах досліджує ДНК леді нового покоління, приміряючи колекційні брошки легендарного ювелірного дому Van Cleef & Arpels.

Хто вони — майбутні королі і королеви модної індустрії? Імена спадкоємців головних світових брендів, які незабаром формуватимуть новий вигляд індустрії можна дізнатися у рубриці «Аналітика».

Також на сторінках номера, молодий американець Віктор Глем ділиться особистою історією становлення в якості одного з найбільш затребуваних дизайнерів галузі, а засновниця українського бренду TTSWTRS Анна Осмехіна розкриває долю боді з татуюваннями, що полонили повсякденні образи практично всіх українських та зарубіжних fashion-інфлюенсерів.

Квітневий випуск номера доступний онлайн.

Весняний додаток L’officiel-Україна «Діти» присвячений темі освіти. Обкладинку випуску прикрасила модель Олександра Шпільфогель.

Перелік ненудних онлайн-курсів, книг, кіно і електронних ігор представлений на сторінках видання. У рубриці «Здоров’я» — актуальні поради щодо того, як підвищити імунітет дитини. А рубрика «Тренд» розповість про колекції сезону весна-літо на прикладі головних модних будинків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: