Київ посів 92 місце в рейтингу «розумних» міст
Випередивши Кейптаун, Манілу, Ріо-де-Жанейро, Афіни, Боготу та кілька африканських міст.
У

країнська столиця посіла 92 місце зі 102 у рейтингу IMD Smart City Index 2019 – дослідженні Smart City центру світової конкурентоспроможності IMD і Сінгапурського університету технологій та дизайну. Очолив список Сінгапур, за ним у п’ятірці – Цюрих, Осло, Женева та Копенгаген. А у хвості рейтингу після Києва – Кейптаун, Маніла, Ріо-де-Жанейро, Афіни, Богота та кілька африканських міст.

Рейтинг складали на основі думки жителів міст: як вони розглядають «розумні» ініціативи і які проблеми бачать навколо, враховуючі економічні та технологічні аспекти. Жителі Києва, згідно з даними дослідження, високо оцінюють доступність барів, музеїв та інших розважальних закладів, а найгірше, що бачать, – ситуація з трафіком, проблеми забруднення повітря і переробки відходів. Також до ключових питань міста увійшли корупція, доступність житла, стан доріг, безпека та задоволення базових потреб.

Щодо онлайн-сервісів, опитувані оцінили онлайн-покупку й бронювання квитків та сайти з пошуку роботи та виразили незадоволення додатками і сайтами для ефективного моніторингу якості повітря. Щодо обробки персональних даних: 81,8% киян готові на впровадження системи розпізнавання осіб з метою зниження злочинності, а 73% не проти ділитися відомостями, щоб зменшити затори.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: