Ласкаво просимо до цирку! Прем’єра кліпу «Кіно» від гурту «Антитіла»
В основі сюжету — історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями.
Г

урт «Антитіла» презентував композицію «Кіно», а також яскравий кліп до неї. Це перша ластівка з майбутнього альбому, над яким гурт почав працювати від початку карантину. Для нової платівки вже створено 6 пісень, частина з яких буде представлена у 2020 році окремими синглами.

«Антитіла» — перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику стимпанку в музичному відео. Близько сотні костюмів, збудована з нуля багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від найкращих ілюзіоністів України Magic Five — усе в новому відео гурту.

На перший погляд легка за сюжетом робота має глибокий задум. В основі — історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до презирства — все як у житті.

Відеоробота сповнена метафорами, алегоріями та символами, які завжди притаманні творчості горту.

Режисером відеокліпу «Кіно» виступив Сергій Вусик за підтримки команди художників і режисерів: Ростислава Васильєва та Олексія Веренчика.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: