Latin American Music Awards 2022: спільний виступ NK із Black Eyed Peas та заклики на підтримку України
«Війні немає місця в сучасному світі!»

Співачка NK разом із популярними латиноамериканськими артистами висловила підтримку та солідарність Україні під час однієї з головних музичних премій у США — Latin American Music Awards 2022.

Окремої уваги заслуговує образ. На червоному хіднику артистка з’явилася у синьо-жовтому плащі із закликами підтримати її країну: «Stand with Ukraine», «Ukraine is freedom. Freedom is Ukraine», «Слава Україні» та «Stop the war».

Щорічну премію відкрив гурт Black Eyed Peas із піснею Where is the love, до якого приєдналася Настя Каменських, а також — Ozuna, CNCO, Prince Royce, Sofia Reyes, Farrukko та інші. Виступ був присвячений героям, які відстоюють свободу та борються з росією, що 24 лютого розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Фронтмен гурту Will.i.am інтегрував у пісню гасло «Pray for Ukraine». Грандіозний номер супроводжувався емоційними кадрами з нищівної війни та постраждалими мирними жителями у зруйнованих містах.

Об’єднавши латиноамериканський музичний світ, NK звернулася до глядачів та учасників з проханням якомога гучніше кричати про війну в Україні, адже така агресія недопустима у 21 столітті:

«Війні немає місця в сучасному світі. Благаю вас, не забувайте про мою країну. Говоріть про неї, підтримуйте її, як тільки можете, тому що свобода зараз має інше ім’я. Свобода — це Україна».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Також під час розмови з ведучим Latin American Music Awards Хуліо Вакейро NK наголосила: «Усі ми маємо право жити під мирним небом. Ми всі маємо право на щастя і на свободу. І це те, чому і за що Україна бореться зараз. Це те, про що ми просимо вас. Захистіть нас, підтримуючи Україну».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: