Латиноамериканська романтика в новому відео NK x Juan Magan — Lollipop
А в якості бонусу — святковий плейлист від Насті Каменських ексклюзивно для читачів JetSetter.
Н

астя Каменських стрімко підкорила Латинську Америку і тепер із завидною швидкістю створює неймовірні колаборації з артистами світового рівня. У День закоханих співачка презентувала новий яскравий дует. 

Ідея NK створювати музику без меж цього разу знайшла відгук у гарячому серці всесвітньо відомого іспанського виконавця Хуана Магана — в результаті народилася пісня Lollipop та пристрасне відео до неї.

Романтичний настрій в кліпі NK також підкріпила власним чуттєвим плейлистом латиноамериканських хітів і прокоментувала кожен трек ексклюзивно для читачів JetSetter.

ROSALIA & Ozuna — Yo x Ti, Tu x Mi

«Ця пісня може без зайвих слів передати все, що на душі, викликати сплеск теплих емоцій і залишити після себе незабутні враження».

De la Ghetto — Dices

«Недарма іспанська вважається мовою емоцій і почуттів, у ній відчувається темперамент, як і в цьому треку. Це історія про палке кохання, яке спалахує між чоловіком і жінкою подібно вогню».

Becky G & Natti Natasha — Sin Pijama

«Щоб влаштувати собі романтичний вечір, зовсім не обов’язково йти в ресторан. Романтику з коханим можна влаштувати і в піжамі під трек Becky G & Natti Natasha».

GIMS, Maluma — Hola Señorita

«Maluma — неперевершений артист. За гарячими танцями і крутою музикою в романтичне свято — саме до нього».

DIVAN feat Jacob Forever — Infiel

«Виконання Jacob Forever дуже чуттєве. І для цього йому не потрібна класична лірика про кохання. Приклад цього — наш спільний з Jacob Forever і Jessy Frank трек MIAMI».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: