Легенда, поп-діва, квітка-голос: як зіркові друзі вітали Тіну Кароль із 36-річчям
Дан Балан, MONATIK, Оля Полякова, Катерина Осадча та інші.
Н

а честь дня народження Тіни Кароль JS зібрав не лише ТОП-10 неповторних відвертих образів іменинниці, а й найкращі привітання від зіркових друзів.

«Happy Birthday, darling», — коротко, але дуже ніжно привітав співачку Дан Балан, опублікувавши їхнє спільне фото.

MONATIK підійшов до цього із добрим гумором. На хвилі TikTok-трендів мультиартист зняв кумедне відео з голосом Тіни Кароль.

«Будь щасливою й реалізованою в усіх сенсах, шикарна артистко й дівчино», — з такими словами привітала співачку Оля Полякова.

Катерина Осадча поділилася спільним фото з іменинницею та написала: «Нехай усі мрії збуваються та плани втілюються в життя. Будь щасливою».

«Нашу чарівну поп-діву вітаємо з днем народження! Тіночко, цвіти, радуй, надихай і завжди будь щасливою!», — привітав Юрій Горбунов.

Тіна Кароль не раз сяяла на світських заходах в образах від Івана Фролова, тож для привітання дизайнер обрав фото, де співачка, напевно, у найніжнішій сукні з усіх, котрі їй доводилося одягати.

«Тіно, квітко-голос, ти фантастична, космічно талановита й невгамовний трудоголік. Бажаю завжди бачити нові обрії», — написала Аліна Качоровська. Ба більше, засновниця бренда Kachorovska зізналися, що щаслива їхньому знайомству, адже спільна капсула колекції Tina x Kachorovska припала до душі всім красуням.

«Ти богиня всіх сцен! Нехай усі твої завжди будуть поруч, а бажання втілюються в життя», — побажала Катерина Кухар.

«Happy birthday to you, legend», — звернувся до іменинниці Жан Гріцфельдт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: