Лекція від міжнародної експертки із етикету Тетяни Побєгаєвої у Bulgari Hotel Milano
Захід у межах презентації проєкту Harmonious Inspiration.

На терасі готелю Bulgari Hotel Milano у межах презентації проєкту Harmonious Inspiration відбулася лекція від міжнародної експертки із етикету Тетяни Побєгаєвої.

На гостей заходу чекали майстер-клас зі столового етикету та ознайомлення із низкою унікальних історичних фактів, що сприяли зародженню елегантних манер.

Тетяна Побєгаєва вже понад 15 років вивчає сферу етикету, елегантних манер та естетичного виховання. Серед її клієнтів — відомі політики та бізнесмени.

За плечима експертки — міжнародний диплом Вищої австрійської школи етикету, магістерська робота, присвячена вивченню естетичного розвитку особистості та керівництво школи естетичного виховання для юних леді.

Наразі, окрім персональних консультацій, Тетяна проводить відкриті лекції у межах власного клубу Woman`s Day Club та працює над завершенням дебютної авторської книги «Элегантность — путь к свободе».

«Головна ідея знання елегантних манер та етикету не в тому, аби замаскувати наші комплекси та помістити нас у незручні рамки, а навпаки — допомогти набути впевненість у собі і досягти внутрішню свободу», — відзначає експертка.

Тетяна Прокопієва, Міла Заболотна, Тетяна Побєгаєва

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: