Ольга Альонова та Олександр Шовковський привітали дочку з першим ювілеєм
Архівні фото та нескінчена любов.
Д

изайнерка Ольга Альонова сьогодні святкує: її дочці Олександрі виповнилося 10 років. З першим ювілеєм Сашу мама привітала, опублікувавши архівну чорно-білу світлину зі словами: «Йдемо разом! З днем народження, моя маленька велика дівчинка! Ти та я – це любов». Ольга багато часу приділяє дочці, бо Олександра росте дуже активною дитиною з безліччю інтересів. Мамі доводиться встигати відвозити її на всі гуртки та секції.

Трохи пізніше в мережі з’явилися привітання батька дівчинки – колишнього чоловіка Ольги Альонової, футболіста Олександра Шовковського. Хоча Саша живе з мамою, з татком у неї дуже теплі стосунки. Вони регулярно подорожують та відпочивають разом. До того ж Шовковський не пропускає турнірів дочки з бальних танців, з гордістю називаючи її «моя чемпіонка».

Олександр Шовковський з дочкою на відпочинку

Олександр теж показав архівне фото та написав зворушливого листа дочці, згадавши момент її появи на світ: «10 років тому, об 11:31 народилася маленька дівчинка, якій було дано чудове ім’я Сашенька. Тендітне ніжне дівоче створіння прийшло в цей світ під град батькових сліз. Поряд із татом спеціально стояв додатковий медбрат: щоб встигнути надати, раптом що, допомогу і татові, який твердо вирішив обов’язково бути присутнім при народженні своєї донечки».

«Я пам’ятаю свої приготування. Прочитана література, відмовляння, присутніх на пологах інших пап, строгий погляд лікаря. Але ніхто і ніщо не був у змозі переконати мене. Приготувавши фотоапарат і відеокамеру, я не збирався відобразити всю красу появи новонародженої дитини на світ. Для мене набагато важливіше було побачити, вловити і відчути момент першого подиху і почути перший звук голосу моєї дитини! Не можу сказати, що я фотограф від Бога, однак і мені іноді знімки вдаються. Але не в цей момент! Я забув геть усе! Нічого не існувало! І хоча нове життя вже давно знайшло матеріальне тіло в утробі, для нас, смертних, саме момент появи на світ прийнято вважати народженням! З днем народження, моя донечко! Будь здорова і щаслива! Ти любима!» – завершив своє привітання Олександр.

Олександра на паркеті

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: