LFW: присвята тенісу на шоу David Koma SS’21
Обрали найкрасивіші total white образи!
Ф

інал Тижня моди в Лондоні видався напрочуд спортивним! Так, дизайнер Давід Кома представив нову колекцію у цікавій локації — на справжньому тенісному корті, та зробив неабиякий акцент на цій тематиці.

«Колекція натхненна тенісом, моїм улюбленим видом спорту. Якби я в дитинстві не виявив своєї схильності до малювання та дизайну, я б зосередився на тенісі», — запевнив Кома. Скасування «Вімблдона» та інших важливих турнірів стало для дизайнера певною відправною точкою для побудови нового модного сезону. 

Колекція, до речі, натхненна відомими спорстменками, зокрема, Марією Шараповою та Анною Курніковою.

«Covid змінює усе! Але я не боюся змін, особливо, коли володію творчим підходом. На карантині я зміг трохи загальмувати і переоцінити себе та бренд».

До уваги шанувальниць бренда: сукні міні в колір м’ячиків, корсети, куртки з деніма, об’ємні жакети, велосипедки, гольфи, кроп-тори, плісировані спідниці та сорочки на яких кристалами викладені ракетки. 

читайте також

LFW: шоу David Koma FW’20/21

У вигляді ракеток дизайнер розробив й авторські сережки, а кристалами прикрашені ще й кросівки. До речі, це взуття Кома розробив спільно з італійським еко-френдлі брендом Yatay.

JS обрав до вашої уваги найкрасивіші білосніжні образи!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: