LFW: родина Бекхемів на шоу Victoria Beckham SS’20
Анна Вінтур традиційно поруч з Гарпер та Девідом у front row.
Т

ретій день Тижня моди в Лондоні ознаменований не лише показом українки Наташі Зінько, але й шоу Вікторії Бекхем. Вона запросила понад 400 гостей у Міністерство закордонних справ, що у Вестмінстері. «Надсилаємо любов до мами сьогодні! Молодець, @victoriabeckham, ми як завжди пишаємося тобою», — оцінив колекцію зворушений Девід та додав спільне фото з синами та донькою Гарпер.

Девід Бекхем з дітьми

Родина традиційно підтримувала Вікі на шоу, а Гарпер Севен навіть встигла побувати за лаштунками та сфотографуватися із деякими моделями — бекстейдж одразу ж потрапив в мережу.

Наступного сезону Вікторія радить приділити увагу яскраво зеленим й карамельним відтінкам та зробити акцент на лавандовий колір. Також у фокусі маскулінні картаті однобортні костюми та романтичні сукні з флористичним орнаментом. Тренд, до речі, вже підтримують маленька Гарпер та Анна Вінтур!

Окрім Вінтур, гала-вечір на честь нової колекції відвідав головний редактор UK Едвард Еннінфул, який теж був присутній на шоу. Серед запрошених у бар Harry’s була й акторка Гелен Міррен. Всі вони вітали Вікторію не лише з новою колекцією, але й запуском власної косметичної лінії — Victoria Beckham Beauty.

Гарпер Бекхем та Анна Вінтур

Гелен Міррен

Гелен Міррен

Гарпер Бекхем та Бруклін Бекхем

Гелен Міррен та Вікторія Бекхем

Гарпер Бекхем та Вікторія Бекхем

Анна Вінтур

Девід Бекхем, Вікторія Бекхем та Анна Вінтур

Вікторія Бекхем та Едвард Еннінфул

Victoria Beckham RTW Spring 2020

Вікторія Бекхем

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: