LFW: триб’ют Єлизаветі II на шоу Richard Quinn SS’23
Тиждень моди в Лондоні завершився прощанням із королевою під мелодійну Song to the siren.

Перші 22 образи представлені на шоу Richard Quinn у Лондоні — колекція закривала Тиждень моди в цьому сезоні — були створені дизайнером на шану Єлизавети II. Витончені вироби з чорного мережа були виготовлені за 10 днів після оголошення смерті Її величності.

Єлизавета II, 1953

«Я вважаю, що ці образи це ніщо інше, як уособлення справжнього кохання, ми вклали в цю колекцію усі наші емоції жалоби», — сказав він, додавши, що його надихали вуалі та вишивка часів батька Єлизавети II, короля Ґеорга VІ. Погляньте лишень які витончені корони та який ефектний капелюх у стилі Її величності!


Це насамперед особиста історія для дизайнера, адже у 2018-му королева відвідала його дебютне шоу (вона сиділа у front row поряд із Анною Вінтур) та вручила Річарду першу щорічну премію Queen Elizabeth Award for British Design.

Сьогодні ж особливий настрій цьому вересневому триб’юту додавали фрагменти відеозйомки молодої королеви та чуттєва мелодія Song to the siren.

Згодом мереживо, вуалі та корони замінили традиційні квіткові образи Richard Quinn із фірмовими пальто з флористичним орнаментом, вишивкою і пір’ям.

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: