Любов до веселки? Новий дизайнерський хід Каті Сільченко
Історія створення екстравагантної шуби — ексклюзивно для JS.
У

сі кольори веселки — так відчуває життя українська дизайнерка Катя Сільченко. Днями засновниця бренду the COAT by Katya Silchenko опублікувала відео, де вона танцює в кольоровій шубі під сингл It’s Raining Men.

ЛГБТ-настрої чи любов до райдуги? Ексклюзивно для JS Катя Сільченко поділилася історією створення екстравагантної шуби і розповіла, у чому полягає головний задум такого яскравого дизайнерського ходу.

«Судячи з кількості замовлень і коментарів у моєму діректі, ця шуба викликає масу позитивних емоцій не тільки в мене. Дуже рада, що можу поділитися з вами цією історією! Насправді, шуба в кольорах веселки — це данина поваги внутрішньої свободи, яку мені подарували танці.

У дитинстві, коли я тільки почала займатися танцями, я інтуїтивно нащупувала образи, сама створювала ескізи і пояснювала кравчиням, як я хочу виглядати на паркеті. У 13 років я придумала і пошила сукню з бахроми всіх кольорів веселки. Звичайно, я не розуміла, які сенси стоять за цим символом, просто яскравий образ здався мені дуже переконливим.

Сукня виявилася для мене дуже фартовою, а я пообіцяла собі, що обов'язково зроблю репліку.

Моїми викладачами була чудова гей-пара з Амстердама — Пітер Максвелл і Руд Вермей. У той час вони були для мене чимось інопланетним. Мене заворожував їхній спосіб мислити, помічати тонкі деталі, вміння відчувати музику і не соромитися проявляти в ній своє обличчя. Я до цих пір пам’ятаю наші індивідуальні уроки, а найбільше я запам’ятала їхню захоплюючу фразу:

«Катю, у тебе дуже нестандартний підхід, своїми образами ти додаєш танцям якийсь особливий шарм, постарайся не втратити цей дар».

Їм вдалося вселити в мене впевненість цього особливого бачення. І ось зовсім недавно мені захотілося створити цю шубу. Вам потрібно було бачити усмішку на моєму обличчі і здивовані обличчя моїх італійських партнерів, коли я вибирала пір’я страуса всіх кольорів веселки.

Це не заява, але я хочу сказати, що всередині кожної людини живе його справжнє «я», якого він не має права соромитися або приховувати.

Я дуже хочу, щоб кожен із нас жив у світі, де ти не будеш ховати себе тільки тому, що навколишні можуть тебе не зрозуміти. Я виросла серед таких людей, але стала такою людиною, яка буде робити те, що відчуває, і завжди буду поважати внутрішню свободу інших. Хоча я пошила цю шубу собі, після відео нею зацікавилися стилісти Наталії Могилевської, Насті Каменських, Олі Полякової та ще кілька хлопців. Сиділа і не розуміла, що з цим робити, і раптом написали ви…

Ця шуба — моя внутрішня свобода, яку мені подарували танці».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Катя Сильченко (@katyasilchenko)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: