Лічені години до старту церемонії «Оскар»: де і як проходитиме головний кіноівент року
Нова головна локація, а також майданчики у Лондоні та Парижі.
П

андемія змінила світ. Ми вже втомилися це повторювати, але факт залишається фактом. Цьогорічна церемонія головної кінопремії «Оскар» із запізненням на два місяці відбудеться сьогодні вночі оффлайн, але у геть іншому форматі.

Приготування на локації Union Station

Так, ключовою локацією стане будівля залізничного вокзалу Лос-Анджелеса «Юніон Стейшн», але частково урочистості відбуватимуться й у Dolby Theatre.

На щастя, усі номінанти з’являться на церемонії особисто, а ті, хто не мали змоги прилетіти до США, відвідають спеціально створені «оскарівські» майданчики у Лондоні та Парижі.

Приготування на лондонському майданчику

Організатори не планують онлайн-включення зірок, але масштаб заходу буде значно скромнішим. Номінанти сидітимуть у відокремлених зонах, зокрема організатори обіцяють «кінематографічний» формат шоу, однак ніхто поки не розуміє, що це значить. 

До того ж червоний хідник (також дуже скромний) зніматимуть лише три фотографи, а журналісти інтерв’юватимуть номінантів саме онлайн.

Редакція JS спостерігатиме за церемонією онлайн і ділитиметься з вами найцікавішим. Наразі ми й гадки не маємо, що на нас чекає, але впевнені, що буде круто. Ну а поки ми заварюємо каву, аби провести безсонну ніч біля екранів, Різ Візерспун готується до вечора й закликає всіх дивитися трансляцію. Акторка оголошуватиме переможця в одній із категорій і вже поділилася враженнями від незвичного формату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: