Like a Bird: нова колекція бренда Elena Burba
Обираємо образи нового сезону.
Б

ренд Elena Burba продовжує сповідувати свої ключові принципи: жіночність, трендовість та краса поза часом. Дизайнерка представила нову осінньо-зимову капсульну колекцію марки під назвою Like a Bird, що додасть нові штрихи до образу дівчини, яка обирає одяг Elena Burba. Обличчям колекції стала модель Соломія Згода.

Капсула створена дизайнером Оленою Бурбою в співавторстві з партнеркою бренда Яною Романчук. Джерелом натхнення для створення жіночних костюмів та суконь стало нескінченне різноманіття кольорів та фактур живої природи. Символ капсули — фантазійний птах, народжений, щоби радувати тих, хто спостерігає за ним.

М’які відтінки бежевого перегукуються з гірчичним, квітковий принт руйнує сірість буднів. Шерсть, шовк, бавовна, оксамит, еко-шкіра — ось основні матеріали колекції, які задають настрій осінньо-зимових образів.

«FLY — First Love Yourself. Це не просто слова, а посил для наших клієнток, — розповідає Олена Бурба. — В нашій героїні поєднуються зовнішня тендітність та внутрішня сила. Це приголомшливий коктейль!».

«Політ — це свобода, — доповнює Яна Романчук. — Вільна жінка — це щаслива жінка. Бути вільною — значить брати відповідальність за себе та своє життя, усвідомлено приймати його умови, довіряти своїм відчуттям та прислухатися до себе».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: